Натураліст та Натуралісти

Натураліст – спільнота, заангажована в сучасний культурний процес.

Ми намагаємося спонукати зародженню у культурному просторі нового сприйняття й відтворення, створення альтернативного простору з-поміж тотальної безідейності, надмірності і кітчу.  Найважливішим для нас є процес. Тому ми займаємося підтримкою процесу створення, реалізації і донесення культурного продукту. Ми постійно шукаємо, аналізуємо сучасні процеси і явища, намагаємося за допомогою мистецтва дати можливість розкрити внутрішній потенціал кожного: глядача або митця, з яким працюємо. Детальніше про наш світогляд – у маніфесті.

 

Отже, чим ми займаємось?
Культурний менеджмент – ми займаємось некомерційними культурними проектами, що обумовлює наш не бізнесовий підхід до культурного менеджменту. Нас не цікавлять продажі, ринок і збут. Нам цікаві зміни і пошуки. Саме ці дві складові і є основою нашої менеджерської діяльності.

Букінґ – ми також не займаємось букінґом у типовому розумінні цього поняття. Усі гурти, зібрані на нашій сторінці митців – це ті, які підтримують наш маніфест і відповідають ідеологічним та мистецьким критеріям НатуралІсту.

Організація –  з усіх подій, які ми підтримуємо – безпосередню участь в організації ми беремо найменше.

Фандрайзинг – ми шукаємо не джерела прибутку, а джерела реалізації проектів.

Промоція – наша промоція – це складова культурного продукту, який створюється у співпраці з підтриманими нами проектами.

Ділимося досвідом – ми відкриті до співпраці і шукаємо людей, які поділяють наші погляди у різних куточках Всесвіту. Ми охоче ділимося нашим досвідом з організації, промоції, фандрайзингу з тими, хто готовий долучитися до нашої спільноти як на один з наших проектів – так і на постійній основі. Детальніше про умови співпраці читайте в розділі співпраця.

 

Наш досвід:
Про заходи, підтримані НатуралІстом можна почитати в розділі події. До появи цієї спільноти кожен з нас брав участь в організації, промоції масшабних музичних турів, фестивалів, воркшопів та міжнародних культурних проектів.

 

Обличчя нашої команди ви знайдете в розділі персони.

 

Напишіть відгук