Маніфест

Ми переживаємо складну еру розфокусу – дедалі важче розгледіти речі, наділені сенсом. Дедалі складніше знайти серед сотень листів – написаний особисто, серед валу культурного продукту – щось нове – наділене змістом, філософським значенням і не загорнуте в епатажну упаковку, а просто створене інакше.

Потік глобалізованої інформації, загальна, а не спеціалізована освіта, суспільство споживачів, комерція, штучність, безідейність залишають все менший проміжок для реалізації нової культури.

Духовні напівфабрикати швидко і непомітно заполоняють свідомість, і лише natural – живе і природне – порятунок від безликого сонного існування. Natural – все, що створено мислячою людиною, незалежно від жанрів і стилів. Natural чіпляє, спонукає, але залишає вибір.

Нам цікаво пізнавати природність, шукати і вивчати її з натхненням та запалом дослідника і першовідкривача. Це експедиція творчими, культурними, географічними просторами, а наш простір, наше природне середовище – це east – схід Європи, східна півкуля, Україна, досі по-справжньому не відкрита і не представлена світові. Витоки, першооснови, ідентичність та самоусвідомлення – це в нашому розумінні east, в який ми занурюємось і проникаємо.

Ми у постійних пошуках – нових людей, форм та обставин. Ми впевнені, що natural = experimental. Але експеримент може бути лише грунтовно осмисленим. Експеримент – це не поєднання старого змісту з новою формою або навпаки. Експримент – це результат плідної роботи зі змістом і формою водночас.

Ми самі змінюємось разом із нашими проектами, занурюючись не лише у процес їх представлення, а й створення та пошуку. Ми не ставимо собі за мету змінити світ, соціум чи групу людей. Ми змінюємось самі, гортаючи слайди наших пошуків, відкриттів та знахідок разом з вами.

Ми вітаємо спільників, однодумців, ідеї, думки, пропозиції, ми готові дивувати і дивуватись, ділитись і обмінюватись – підставляйте ваші долоні.

Natural витіснений на периферію інформаційного простору, тож будьте готові до пошуку, зазирайте за декорації і лаштунки у світ повнокровного, гарячого, пульсуючого життя, і приєднуйтесь до спільноти NaturalEast!

 

Comments are closed.