DagaDana

DagaDana – українсько-польський проект, який з притаманною їм легкістю поєднує фолк, джаз і електроніку в одне ціле, створюючи тим самим власний неповторний стиль.

Концерти DagaDana завжди сповнені емоцій, адже окрім класичних інструментів (клавіші, електроніка, контрабас) музиканти використовують звичайні дитячі іграшки, які додають казковості і водночас іронії до всього, що відбувається на сцені. Зв’язок музикантів з публікою вражає – DagaDana протягом всього концерту по-особливому, власною мовою спілкується з глядачем.

DagaDana сформувалась після знайомства Даги Грегорович з польського міста Познань і Дани Винницької, колишньої вокалістки відомого українського джаз-бенду «ShokolaD» зі Львова. Цілісності додає звучання контрабасу Міколая Поспєшальського – незмінного учасника гурту, що родом з Кракова.

У 2008 році гурт випустив перший реліз «Wygadana», а вже другий «Malenka» (2011) отримав найпрестижнішу польську премію «Frederyk». Останній альбом “Dlaczego nie” (2012) також був номінований на цю премію.

NaturalEast зорганізував вже два тури для гурту в Україні та Молдові в 2011 та 2012 роках.

DagaDana – це:
Дана Виницька (вокал, клавішні)
Дага Грегорович (електроніка, дитячі музичні інструменти)
Міколай Поспєшальський (контрабас)

 

Напишіть відгук