15 вересня виступом на ІХ міжнародному фестивалі JazzKoktebel розпочнеться тур чеського гурту DoМa Ensemble, що пройде через Сімферополь, Дніпропетровськ, Кіровоград, Київ та Львів. Це перший приїзд дуету до України, тож вони з нетерпінням чекають зустрічі з українськими шанувальниками.

Дует DoМa Ensemble – це союз видатних музичних особистостей, кожен з яких пройшов свій творчий шлях, здобувши значний досвід у класичній, експериментальній, джазовій та імпровізаційній музиці.

Марсель Ба̀рта – мультиінструметаліст. Після закінчення консерваторії у Плзені за класом кларнета грав у різних джазових формаціях (Radek Krampl Fantasy Vibe, Gustav Brom Big Band, Kontraband Milana Svobody), заснував власний гурт MUFF, співпрацював із відомими іноземними музикантами: Андреа Келлер (Австралія), Річ Перрі (США), Інгрід Дженсен (Канада) та ін. У 2005 році брав участь у престижному Джазовому фестивалі в Монтре (Швейцарія) у складі гурту Open Sextet, що посів перше місце.

Дорота Барова̀ – вокаліста та віолончелістка. Закінчила консерваторію в Остраві за класом віолончелі. Виступає у складі експериментального дуету Kuzmich Orchestra (з гітаристом Йозефом Остржанським), гуртів Baterky, Tellemarkk. Також створює музику для театральних постановок та кінострічок.

Унікальний голос Дороти у супроводі віолончелі, саксофона та кларнета зачаровує проникливістю, допомагає забути про буденність, вимагаючи уважності та довіри.
Поціновувачі джазу зможуть оцінити його на фестивалі JazzKoktebel, після якого дует виступить ще у 5 містах України.

У Києві відбудеться унікальний концерт в турі, оскільки там виступить одразу два колективи, в яких грає Дорота Барова̀. Тільки в Києві до музикантів приєднається гітарист Йозеф Остржанський, з яким учасниця дуету Дорота грає у іншому чеському колективі Kuzmich Orchestra!

Розклад концертів:
15 вересня – Коктебель, фестиваль JazzKoktebel
16 вересня – Сімферополь, ресторан-клуб Ірей (Леніна, 25)
17 вересня – Дніпропетровськ, арт-центр Квартира (Красна площа 3, кв. 1)
18 вересня – Кіровоград, паб Ла-Манш (Кропивницького, 153)
19 вересня – Київ, фестиваль-ресторація Диван (Бессарабська, 2)
20 вересня – Львів, Дзиґа (Вірменська, 35)

Тур відбувається за підтримки Чеського центру в Україні та Мистецького об’єднання  NaturalEast – http://naturaleast.net/

Відео:

http://www.youtube.com/watch?v=LQsbSY4wj6Q
http://www.youtube.com/watch?v=zlnYb1hn8mU

comments
 

Напишіть відгук