nesound

23 квітня в клубі “Propaganda” (вул. Зелена, 14) о 20:00 в рамках великого туру Україною та Молдовою два дуети – чеський DVA та польський Napszyklat (Напшиклат) відіграють єдиний спільний концерт у Львові. Роберт Пєрніковські, лідер Napszyklat також окремо представить свій сольний проект.

Кількість місць дуже обмежена. Вхід за списками з попередньою реєстрацією.
РЕЄСТРАЦІЯ: http://goo.gl/FUUc8
Квитки: 60 (перші 30), 80 – решта

Дует DVA – Ян Кратохвіл (Jan Kratochvíl) та Бара Кратохвілова (Bára Kratochvílová) – експериментальний електро-акустичний проект із Чехії. Їх концерти сповнені театралізованості та емоційності – кожен з учасників гурту протягом концерту грає на різних інструментах – гітара, мегафон, кларнет, саксофон, дитяче піаніно, електроніка. Кожен концерт DVA – це ціла вистава, насичена щирістю та харизматичністю кумедної Бари та незворушного Яна – незвичайного дуету, що створює свій музичний космос особливою, лише їм двом зрозумілою мовою.

Napszyklat балансує на межі експериментальної електроніки, нойзу, пост-дабстепу, хіп-хопу. Поєднання текстів і голосу Пєрніковського ніби світ з задзеркалля – сам в собі. Napszyklat вже давно виробив власний оригінальний музичний почерк, завдяки чому став одним із найцікавіших польських гуртів. Окрім цього Robert Piernikowski був визнаний одним з польських часописів як постать року (2012) в сучасній культурі Польщі.

DVA та Napszyklat насправді мають довгу спільну історію. В 2010 році гурти були у спільному турі по Чехії, записали разом кілька треків, а в 2011 відіграли в одному з найбільших київських концертних майданчиків Crystal Hall.

NaturalEast – концертна агенція, завдяки якій за останні два роки в Україні побували з концертами чеські гурти DoMa Ensemble, Vojtech Prochazka Trio, Kuzmich Orchestra, польсько-українське тріо DagaDana, італійcький пост-роковий гурт port-royal та багато інших. І зовсім невипадково чеський гурт DVA та польський Napszyklat зустрінуться у Львові і відіграють спільний концерт в рамках нової серії подій, що предствляють нову актуальну музику – NaturalEast Sound.

Послухати:
http://napszyklat.bandcamp.com/
http://robertpiernikowski.bandcamp.com/
http://dva2.bandcamp.com/

Відео:
Napszyklat – http://youtu.be/unQgFVt4hkI
Piernikowski – http://youtu.be/DxvH7icfqV0
DVA – http://youtu.be/xMoXnZpYgFk

comments
 

Comments are closed.