30 березня о 20:00 у «Малій Опері» (вул. Дегтярівська, 5) розпочнеться тур італійського гурту portroyalГурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу протягом туру заграє у восьми містах країни і один в столиці Молдови Кишиневі. Після цього туру на них вже чекає Польща та Угорщина.

Гурт portroyal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005).

Найголовніше чим вражають port-royal – поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки.

В заплутану конструкцію синтетичних барабанів італійці з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика – це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде.

Музичний вплив на portroyal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року.

portroyal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями – випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих.

Тур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула.  Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU.

В Україні італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос – відмінним візуальним рядом, що додає дещо особливе і прекрасне, настрій який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію portroyal.

 

Розклад всеукраїнського туру:

 30 березня – Київ, “Мала Опера” (Дегтярівська, 5) 20:00

31 березня – Харків, незалежний культурний центр “Інді” (Чернишевська, 4/6) 20:00

1 квітня – Луганськ, клуб “Холодильник” (Тельмана, 1) 19:00

3 квітня – Донецьк, кінотеатр “КіноКульт” (просп. Ватутіна, 35)  19:00

4 квітня – Дніпропетровськ, арт-центр “Квартира” (Красна площа, 3-1) 19:00

5 квітня – Кривий Ріг, ККЦ “Шелтер+” (Армавірська, 28) 19:00

7 квітня – Одеса, клуб “Республіка” (Шампанський пров., 2Б) 20:00

8 квітня – Кишинів (Молдова), Art-Labyrinth

10 квітня – Львів, “Фабрика повидла” (Б.Хмельницького, 124) 19:30

Акредитація для ЗМІ: naturaleasts@gmail.com

comments
 

Напишіть відгук